• Zaproszenia
  • Zebiegi na twarz
  • Pielegnacja domowa
  • Kosmetyki

Nasze usługi

Kosmetyki

W naszym salonie korzystamy z kosmetyków wiodących producentów z branży kosmetycznej, od lat stosowanych w dziedzinie kosmetykologii i pielęgnacji ciała na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz znajomość branży kosmetycznej naszego personelu pomaga w doborze najwłaściwszych kosmetyków, indywidualnie dla każdego naszego klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług oraz wysoką skuteczność i oczekiwane działanie kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała.


Thalgo

Thalgo, jako jedna z nielicznych firm, posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, strzegące surowych norm ekologicznej czystości. Produkty THALGO wytwarzane są na bazie alg morskich i ziół. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, szeroki wachlarz masaży oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej i suplementy diety. Marka THALGO to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Purles

Kosmetyki Purles powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji. Za ich opracowanie odpowiadają światowej klasy naukowcy, z wieloletnim doświadczeniem, które jest gwarantem bezpieczeństwa i jakości. Kosmetyki przeznaczone do użytku domowego dla wszystkich osób, które dążą do osiągnięcia kompletnych rozwiązań pielęgnacyjnych. Laboratoryjna precyzja oraz zaawansowana technologia, połączone z magią uwodzących zmysły aromatów to kwintesencja Purles, gwarantująca spektakularne efekty dla urody. Codzienna pielęgnacja z produktami Purles to ceremonia przybliżająca do osiągnięcia doskonałości. Odkryj tajemnice bogactw Purlés.

Gernetic

GERnetic International oferuje najwyższej jakości francuskie kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy i ciała, stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających potrzebach. Od ponad 30 lat laboratoria GERnetic wykorzystują nowoczesne technologie high-tech, dzięki czemu znajdują się w samej czołówce producentów.
Wyjątkowa formuła preparatów, oparta o najnowsze osiągnięcia biotechnologii, umożliwia ich wyjątkową zdolność do wnikania w głąb ciała. Składniki czynne obejmują wyciągi roślinne, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, olejki szlachetne. Ich 100% naturalność oraz międzynarodowe atesty gwarantują bezpieczeństwo produktów oraz optymalne rezultaty bez ryzyka alergii.

Revitalash

Revitalash to znana i ceniona na całym świecie marka kosmetyków do pielęgnacji brwi i rzęs. W bardzo krótkim czasie zyskała liczne nagrody oraz międzynarodowe uznanie. Wynalazcą formuły Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff, który wraz z zespołem utalentowanych kosmetologów i chemików podjął intensywne badania naukowe. Doprowadziły one do stworzenia skutecznej odżywki stymulującej wzrost rzęs i brwi. Celem tego przedsięwzięcia było stworzenie specjalnego prezentu dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi, a intensywna chemoterapia uszkodziła i osłabiła jej rzęsy. Po okresie pięciu tygodni stosowania kosmetyku, rzęsy Gayle ponownie były piękne i zdrowe. Tak narodziła się idea produktu, który dziś jest dostępny dla wszystkich kobiet pragnących mieć piękne i zdrowe rzęsy. Ponadto właściciele marki, Gayle i Michał Brinkenhoff, przeznaczają część uzyskanego dochodu ze sprzedaży kosmetyków Revitalash na działania społeczne na rzecz kobiet oraz walki z rakiem piersi i inicjatywy edukacyjne z tym związane.