• Zaproszenia
  • Zebiegi na twarz
  • Pielegnacja domowa
  • Kosmetyki

Nasze usługi

Zabiegi Thalgo

Od ponad 40 lat na świecie, a od 17 lat w Polsce francuska firma THALGO jest liderem w dziedzinie SPA oraz Thalasseoterapii na świecie. THALGO jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy profesjonalny rynek kosmetyczny wykorzystując między innymi wyjątkowo dobroczynne działanie morskiej wody, flory i fauny, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność najwyższe nagrody w Polsce i na świecie.

Thalgo, jako jedna z nielicznych firm, posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, strzegące surowych norm ekologicznej czystości. Produkty THALGO wytwarzane są na bazie alg morskich i ziół. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, szeroki wachlarz masaży oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej i suplementy diety. Marka THALGO to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

BEAUTY HYDRATION RITUAL

zabieg nawilżająco-upiększający

Skóra w każdym wieku potrzebuje źródła nawilżenia. Brak wody w naskórku może powodować dyskomfort, uczucie ściągania oraz wiele zmian w prawidłowym funkcjonowaniu skóry. Zabieg ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej nawilżenia. Szczególnie polecany wczesną wiosną po okresie grzewczym, a także latem gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium.

150 zł

ABSOLUTE HYDRATION RITUAL

zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Bleue

Niezwykły nawilżająco-relaksujący rytuał, który zaspokaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpnięty z głębin oceanu kompleks Seve Bleue dostarcza do samego serca komórek całe bogactwo morskich składników: mikro- ,makroelementy, minerały, pierwiastki śladowe. W połączeniu z kwasem hialuronowym, Hydra-Diffusine, Hyalurophyline i Lumisource zapewnia długotrwale nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewniając jej świeży i promienny wygląd. Wskazania: skóra odwodniona, szara, zmęczona, pozbawiona blasku, potrzebująca nawilżenia i wygładzenia.

200 zł

BEAUTY SOFTNESS RITUAL

zabieg do skór wrażliwych z rozszerzonymi naczynkami

Nawilżający-łagodzący zabieg do skóry delikatnej, wrażliwej, reaktywnej, z problemem naczyniowym. Zabieg doskonale nawilża i odżywia skórę, niweluje podrażnienia, zaczerwienienia, przynosi ukojenie i komfort. Wskazania: skóra naczyniowa, cienka, wrażliwa, skłonna do zaczerwienień i podrażnień, trądzik różowaty.

140 zł

MARINE SOFTNESS RITUAL

zabieg do skór wrażliwych z rozszerzonymi naczynkami

Doskonały zabieg mający na celu wzmocnienie i uszczelnienie ścian naczyń krwionośnych, złagodzenie podrażnień, zmniejszenie wrażliwości skóry na czynniki zewnętrzne poprzez wzmocnienie funkcji immunologicznych komórek Langerhansa. Wskazania: skóra naczyniowa, cienka, wrażliwa, skłonna do zaczerwienień i podrażnień, trądzik różowaty.

190 zł

BEAUTY NUTRITION RITUAL

odżywczy zabieg dla skóry suchej i odwodnionej

Zabieg intensywnie odżywia skórę, daje jej uczucie niezrównanego komfortu. Kompleks Algomega bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomaga w regulacji nawilżenia skóry. Skóra staje się aksamitnie gładka, jest zregenerowana i miękka. Wskazania: skóra sucha, odwodniona, wrażliwa.

140 zł

INTENSIVE NUTRITION RITUAL

regenerujący zabieg dla skóry suchej, odwodnionej

Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikrourazów. Ten zabieg jest doskonały dla skór właśnie z takimi problemami.

180 zł

AQUARELLE

zabieg intensywnie nawilżający dla skóry szarej i zmęczonej

100 zł

RE-BALANSING TREATMET

mikronizowana alga

110 zł

RE-BALANSING TREATMET

mikronizowana alga + masaż

125 zł

RE-BALANSING TREATMET

mikronizowana alga + peeling kawitacyjny + masaż

145 zł

RE-BALANSING TREATMET

mikronizowana alga + peeling kawitacyjny

125 zł

RE-BALANSING TREATMET

czyszczenie + mikronizowana alga

125 zł

THALGODERM

zabieg nawilżająco - odżywczy dla skóry wrażliwej

150 zł

THALGODERM

zabieg nawilżająco - odżywczy dla skóry wrażliwej + peeling kawitacyjny

170 zł

THALGODERM

zabieg nawilżająco - odżywczy dla skóry wrażliwej + ultradźwięki

170 zł

THALGODERM

zabieg nawilżająco - odżywczy dla skóry wrażliwej, bez masażu z dodatkową maską

150 zł

Zabieg tradycyjny

masaż + maska

135 zł

Zabieg tradycyjny oczyszczający

zabieg oczyszczający + masaż

150 zł

Zabieg tradycyjny z peelingiem kawitacyjnym

peeling kawitacyjny + masaż + maska

155 zł